Co se děje na Karlínském náměstí | Studio Artesilver - výstava Jádro porcelánu už jen do 17.10. | Karlínské náměstí, Praha 8

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Ve studiu Artesilver, v Kollárově ulici 171/16 vlevo od  karlínského kostela, můžete až do 17.10. navšítivit výstavu Jádro porcelánu. Otevřeno je úterý - sobota 11:00 - 18:00.

 

Karlínské Studio Artesilver pořádá výstavu Jádro porcelánu, která je výsledkem spolupráce mezi designérkou porcelánu Šárkou SarkaS” Schmelzerovou a šperkařkou Vendulou “Nady” Stillerovou, doplněnou fotografiemi Terezy Fürbacher. Vernisáž výstavy proběhne 17. 9. od 18 h, výstava potrvá do 17. 10. 

Výstava Jádro porcelánu se soustředí na šperk, a to jak v minimalistickém moderním pojetí od Šárky Schmelzerové, tak i ve spojení s kovem v podobě výrazných „rámovaných“ náhrdelníků od Venduly Stillerové. Výstavu doprovodí fotografie šperků na modelkách od Terezy Fürbacher a užitný porcelán od Šárky Schmelzerové. Na závěr výstavy budou vydraženy doprovodné fotografie, výtěžek dražby bude věnován nadaci Pink Bubble (dražba proběhne ve čtvrtek 15.10.).